Życzenia Wielkanocne

Powiadom znajomego Mapa serwisu

Uwaga, przypomnienie o rejestracji opryskiwiaczy

2017-02-09 13:01:32

Państwowa Inspekcja Ochrony Roślin i Nasiennictwa posiada Zintegrowany System Informatyczny, w którym prowadzona jest ewidencja opryskiwaczy oraz zestawienie sprzętu przeznaczonego do stosowania środków ochrony roślin.

W ewidencji znajdują się również opryskiwacze, które zostały sprzedane, zezłomowane lub wycofane z użytku i niewykorzystywane do stosowania środków ochrony roślin.
Aktualizacja stanu ilościowego opryskiwaczy na terenie województwa lubelskiego powinna zakończyć się z dniem 31 marca 2017 r.

W załącznikach znajdują się: komunikat informacyjny, wzór zgłoszenia oraz wykaz adresów i numerów telefonów Oddziałów WIORiN w Lublinie.

Pliki

Darmowy Program PIT dostarcza firma PITax.pl Łatwe podatki w ramach projektu „Wspieraj lokalnie” prowadzonego przez Instytut Wsparcia Organizacji Pozarządowych

Geoportal
Oferty edukacyjne
Projekty
Serwis turystyczny
Wirtualne powiaty

Copyright © 2021 Powiat Łęczyński
Portal współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz z budżetu państwa w ramach wdrażania Programu Sąsiedztwa Polska - Białoruś - Ukraina INTERREG IIIA/Tacis CBC 2004 - 2006 na podstawie umowy ze Stowarzyszeniem Samorządów Euroregionu Bug.

tworzenie strontworzenie stron